چطور ناخن‌های نوزاد را بگيريم؟

چطور ناخن‌های نوزاد را بگيريم؟

چطورناخن های نوزاد را بگیریم؟

فکر گرفتن ناخن‌های دست و پای نوزاد کم‌سن ممکن است ناراحت‌کننده باشد.اما مهم است ناخن‌های کودک را کوتاه نگهدارید تا از خراشیده شدن پوست در حین پوست یا بازی‌ کردن جلوگیری به عمل آید. برای کوتاه کردن ناخن کودک به این طریق عمل کنید:چطور ناخن‌های نوزاد را بگيريم؟ - تصویر 2از همسرتان بخواهید در حالیکه شما ناخن کودک را کوتاه می‌کنید، او را بگیرد.


چطور ناخن‌های نوزاد را بگيريم؟ - تصویر 3 مکانی یا موقعیتی را برای کوتاه کردن ناخن کودک انتخاب کنید که کودک در آن وضعیت آرامتر است، مثلا روی پاهای‌تان یا در گهواره.


چطور ناخن‌های نوزاد را بگيريم؟ - تصویر 4 می‌توانید صبر کنید تا کودک به خواب رود.


چطور ناخن‌های نوزاد را بگيريم؟ - تصویر 5 سعی کنید به جای استفاده از ناخن گیر از سوهان ناخن برای کوتاه کردن ناخن کودکان استفاده کنید.


چطور ناخن‌های نوزاد را بگيريم؟ - تصویر 6ا گر هنگام ناخن گرفتن، اندکی خونریزی ایجاد شد، نترسید. ناحیه با یک گازاستریل پاک کنید، اما لازم نیست آن را پانسمان کنید. نوزاد ممکن است بانداژ را در بیاورد و این شی خطر خفگی را دارد.


چطور ناخن‌های نوزاد را بگيريم؟ - تصویر 7 ناخن‌های کودک را دست کم هفته‌ای یک بار بگیرید،‌ یا اگر سرعت رشد ناخن بیشتر است، با فواصل کمتر این کار را انجام دهید

ناخن های کودک, چطور ناخن‌های نوزاد را بگيريم, ناخن‌های دست و پای نوزاد ناخن های کودک, چطور ناخن‌های نوزاد را بگيريم, ناخن‌های دست و پای نوزاد
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه